2AN mini-evaluering

Hvor godt eller dårligt synes du, at stoffet bliver formidlet ved:

Dårligt Mindre godt Acceptabelt Godt Meget godt

Forelæsningerne: Regneøvelserne:

Lærebogen:  3 %  20 %  48 %  24 %  6 %

Hvordan vurderer du sværhedsgraden af 2AN sammenlignet med andre kurser, du følger i dette semester:

Meget sværere Noget sværere Det samme Noget lettere Meget lettere
15 %  38 %  36 %  10 %  1 %

Hvor godt eller dårligt synes du alt ialt om 2AN (på dette tidspunkt):

Dårligt Mindre godt Acceptabelt Godt Meget godt
1 %  18 %  28 %  40 %  14 %

Hvordan mange timer arbejder du med 2AN (ekslusive deltagelse i forelæsninger og regneøvelser) (antal timer pr. uge):

\begin{matrix}0 – 2 & 2 – 4 & 4 – 6 & 6 – 8 & 8 – 10 & 10 – 12 & > 12 \\ 9 % & 21 % & 24 % & 25 % & 12 % & 5 % & 4 % \end{matrix}

Hvordan vurderer du selv din forståelsesgrad af 2AN på dette tidspunkt (i %):

\begin{matrix}< 25% & 25 – 50 % & 50 – 75 % & > 75% \\ 1 % & 35 % & 41 % & 23 % \end{matrix}

Hvordan vurderer du selv dine chancer for at bestå 2AN eksamenen her til januar (i %):

\begin{matrix}< 25% & 25 – 50 % & 50 – 75 % & > 75% \\ 8 % & 25 % & 34 % & 33 % \end{matrix}

Skriv gerne uddybende kommentarer på bagsiden!